FCSB primește o veste excelentă

FCSB primește o veste excelentă
Sprijină jurnalismul independent
Donează acum

FCSB a primit o veste excelentă înainte de începerea campionatului.

Roș-albaștrii au aflat că nu vor mai fi nevoiți să se mute de pe Arena Națională în prima parte a sezonului, așa cum s-a întâmplat în ultimii ani.

„Din informațiile pe care le avem, se pare că Arena Națională va fi disponibilă pentru fotbal de la mijlocul lunii iulie”, a spus Mihai Stoica la Prima Sport.

În ultimii ani, cei de la FCSB s-au mutat de mai multe ori de pe Arena Națională deoarece Primăria Capitalei a închiriat stadionul pentru alte activități.

În acest moment, gazonul de la Arena Națională este sub orice critică, fiind afectat de concertele din această vară.

Este necesară schimbarea gazonului înainte ca pe acest stadion să se joace din nou fotbal.

Adaugă spotmedia ca sursă preferată în Google