FCSB trece la fapte după ce a ratat doi mijlocași: Roș-albaștrii au făcut anunțul

FCSB trece la fapte după ce a ratat doi mijlocași: Roș-albaștrii au făcut anunțul
Sprijină jurnalismul independent
Donează acum

FCSB a ratat transferul a doi mijlocași și a trecut la fapte pentru a-și întări, totuși, lotul.

FCSB i-a ratat pe Stefan Pirgic și Enis Cokaj, doi mijlocași pe care i-a avut pe lista de transferuri, dar aceștia au semnat cu alte echipe.

Prin vocea lui Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație, FCSB a anunțat că își continuă căutările pentru a aduce întăriri în linia mediană.

„Ne gândim la altă variantă. Aveam un jucător care credeam că o să-i placă și lui Gigi, nu i-a plăcut. Căutăm alții”, a declarat Mihai Stoica, la Prima Sport.

FCSB a transferat doi mijlocași centrali și în pauza de iarnă, pe Ofri Arad și Joao Paulo.

Adaugă spotmedia ca sursă preferată în Google