CFR Cluj anunță transferuri de Liga Campionilor: "Jucători de echipe naționale"

CFR Cluj anunță transferuri de Liga Campionilor: "Jucători de echipe naționale"
Sprijină jurnalismul independent
Donează acum

CFR Cluj pregătește o campania spectaculoasă de transferuri.

Președintele grupării din Gruia, Cristi Balaj, anunță că se află în negocieri cu mai mulți jucători importanți, pe care vrea să-i aducă la echipă din vară.

„Suntem în discuții cu jucători de calitate, cu jucători care au jocuri în grupele Champions League, jucători de la echipe care sunt în campionate de top, jucatori de echipe naționale, sperăm să vină din vară”, a dezvăluit Cristi Balaj în cadrul emisiunii ProSport LIVE.

„Urmează să vedem ce decizii vom lua în funcție de prețeniile financiare ale jucătorilor pe care îi dorim. Vrem să avem o echipă competitivă pe plan internațional, nu suntem multumiți de parcursul nostru”, a adăugat oficialul clujenilor.

ADVERTISING

CFR Cluj are un avans de 7 puncte în fruntea clasamentului Ligii 1.

4 titluri consecutive au clujenii.

Ești ceea ce citești, citește responsabil!
Sprijină jurnalismul independent, sancționează manipularea și contribuie la normalitate și dezvoltare predictibilă în România!
ALEGE CUM VREI SĂ NE SUSȚII
Donație Lunară
Donație Unică
ALEGE SUMA PE CARE VREI SĂ O DONEZI
  • 30 lei
  • 50 lei
  • 100 lei
  • 50 lei
  • 100 lei
  • 250 lei
Altă sumă
lei
euro
Au apărut următoarele erori
* Continuând donația, accepți termenii si condițiile site-ului. Poți vedea în politica de confidențialitate ce date personale colectăm și de ce.

Partenerii noștri