Selecționerul Spaniei, Luis de la Fuente, a declarat că echipa sa este ‘neobosită’ și s-a arătat ‘mândru’ de jucătorii săi, după victoria dificilă cu 1-0 asupra Uruguayului și calificarea în…
Selecționerul Spaniei, Luis de la Fuente, a declarat că echipa sa este ‘neobosită’ și s-a arătat ‘mândru’ de jucătorii săi, după victoria dificilă cu 1-0 asupra Uruguayului și calificarea în…