Marius Șumudică ratează dramatic șansa de a trece pe primul loc în Turcia

Marius Șumudică a ratat dramatic șansa de a urca pe primul loc în Turcia cu Gaziantep, după remiza din deplasarea de la Erzurum BB, scor 1-1.

Golul lui Gaziantep a fost reușit de Mirallas, în minutul 69. Totuși, gazdele au marcat în minutul 90+6 din penalti.

2021 vine cu discounturi de până la 50% la principalele categorii de produse și servicii de care afacerea ta are nevoie. Obține oferta AICI!

După acest rezultat, Gaziantep a urcat cel puțin temporar pe locul doi în campionatul Turciei.

Gaziantep are 28 de puncte, unul sub liderul Galatasaray, care are un meci mai puțin disputat.

Alin Toșca a fost integralist la Gaziantep în această partidă.

În schimb, Alexandru Maxim nu a jucat, fiind suspendat pentru cumul de cartonașe.

Te invităm și pe pagina noastră de Facebook, unde vei găsi multe lucruri interesante, în plus față de site. Îți mulțumim că ne citești!