Florinel Coman dezvăluie ce i-a zis lui Nana Antwi după eliminarea din FCSB - FC Botoșani: "A început să plângă în vestiar"

FCSB a avut serioase emoții în meciul cu FC Botoșani după ce Nana Antwi a fost eliminat în prima repriză.

După un start perfect pentru FCSB, în care echipa a condus cu 1-0, Nana Antwi a fost eliminat pentru fault în postura de ultim apărător.

Fundașul dreapta ghanez a fost vizibil afectat, iar jucătorii de la FCSB l-au încurajat în vestiar. Totuși, ghanezul a plâns în vestiar la pauza meciului.

"Este la primul meci ca titular, la debut, așa că ne pare rău pentru el. L-am încurajat la pauză, a început să plângă. Important este că își dorește dacă a început să plângă", a spus Florinel Coman.

Amintim că FCSB a tremurat serios pentru victorie în partida cu FC Botoșani, însă s-a impus în cele din urmă cu 3-2.

În urma acestui rezultat, FCSB are un avans de 10 puncte peste CFR Cluj și Rapid.

Etapa următoare, FCSB va juca în deplasare cu FC Voluntari, joi de la ora 21:00.