FCSB trece la amenințări în cazul lui Vlad Chiricheș

FCSB trece la amenințări în cazul lui Vlad Chiricheș
Sprijină jurnalismul independent
Donează acum

FCSB a trecut la amenințări în cazul lui Vlad Chiricheș, după ce fotbalistul a anunțat că nu vrea să se retragă.

Gigi Becali a încercat să-l forțeze pe Mirel Rădoi să nu-l mai folosească pe Chiricheș la FCSB, dar acesta a fost titularizat la Constanța.

Exasperat, Becali l-a criticat din nou public pe Chiricheș și a afirmat că „m-a scăpat Dumnezeu de el” după ce jucătorul s-a accidentat.

Totuși, Becali e gata să apeleze la o soluție extremă, în cazul în care Rădoi va rămâne la FCSB și va continua să-l folosească pe Chiricheș.

ADVERTISING

„O să-l scot de pe listă înaintea barajului ca să nu poată să-l folosească”, a amenințat Becali la Prima Sport.

Rămâne de văzut dacă Rădoi va continua la FCSB, deoarece are o ofertă din Turcia pe care ar putea să o accepte.

Dacă Rădoi va pleca, noul antrenor va fi obligat să nu-l folosească pe Chiricheș.