Adrian Ilie a luat decizia finală în ceea ce privește oferta de la FCSB.
Dorit de „roș-albaștri” într-o poziție de scouting în cadrul clubului, Adrian Ilie nu va merge să lucreze la echipa lui Gigi Becali.
Fostul fotbalist, care a mai activat la FCSB în 2008, a spus despre oferta de la FCSB că este „subiect închis”.
„(n.r. – Subiect închis pentru tine FCSB?) Da. Nu vreau să discut despre asta. (n.r. – Te-ai întâlnit cu Gigi Becali?) Nu, dar o să mă văd”, a declarat Adrian Ilie, conform Fanatik.
Adrian Ilie a fost manager la FCSB în urmă cu aproape 20 de ani și a adus jucători precum Dayro Moreno, Pepe Moreno, Pawel Golanski și Andres Mendoza.
ADVERTISING
ALEGE CUM VREI SĂ NE SUSȚII
Donație Lunară
Donație Unică
ALEGE SUMA PE CARE VREI SĂ O DONEZI
- 30 lei
- 50 lei
- 100 lei
- 50 lei
- 100 lei
- 250 lei
Altă sumă
lei
euro
* Continuând donația, accepți termenii si condițiile site-ului. Poți vedea în politica de confidențialitate ce date personale colectăm și de ce.








